Weby jsou tím, čím byly v 20. století vizitky, pokud neohromí na první klik, přicházíte o zákazníky. Díky sledování posledních trendů a mapingu uživatelů pohybujících se na webech / eshopech Vám můžeme k ohromení dopomoci.
Firemní web, webové portfolio či eshop pro Vaše produkty? Všechno tohle umíme a umíme i víc, určitě dokážeme vymyslet řešení i přímo pro Vás!

Jaké služby Vám nabízíme?

Firemní weby

Webové stránky slouží Vaší společnosti jako vizitka. V dnešní moderní době je absence funkčních webových stránek téměř neomluvitelná. Všichni jsou se svými smartphony neustále online, hledají restaurace, programy kin, opraváře, obchody i své dodavatele. Nezapomínejte tedy na tuto velice důležitou záležitost ani Vy a připravte svým zákazníkům i partnerům přívětivé rozhraní, které zodpoví všechny jejich dotazy.

Produktová prezentace

Vytvořila Vaše firma produkt, který má ambice stát se hitem a absolutním bestsellerem? Zkuste do propagace zařadit i speciální webovou stránku zaměřenou právě na tento produkt! Veškeré informace o produktu, profesionální fotografie a videa na jednom místě. Do této kategorie spadají také weby zaměřené na určitou soutěž, která je spojená s Vaší firmou či nějakým produktem. Jedná se o skvělou a oblíbenou marketingovou strategii.

Portfolio

Webová portfolia jsou v podstatě jedním z typů firemních stránek. Obvykle je využijí firmy i jednotlivci, kteří se zaměřují na služby, při nichž vznikají originální kusy. Ideální jsou tedy webová portfolia pro všechny fotografy, výtvarníky, výrobce šperků a dalších doplňků, modeláře ale také třeba pro nehtařky či kadeřnice. Smyslem tohoto typu webu je představit klientovi svou dosavadní tvorbu v podobě referenčních fotografií.

Katalog produktů

Nabízíte produkty, které nechcete prodávat online, ale chcete je představit potencionálním zákazníkům? Pak je pro Vás ideální katalog produktů bez nákupního košíku. Tento typ webu ocení především výrobci, kteří dodávají své zboží do kamenných prodejen či eshopů a nechtějí veřejně uvádět ceny zboží.

E-shop

Setkáváme se s nimi dnes a denně, nejen při jejich procházení, ale i prostřednictvím reklam či hromady reklamních emailů v našich elektronických poštovních schránkách. E-shopů je plný internet, máte i Vy ten svůj? Chcete-li prodávat své zboží přes internet, pak je pro Vás e-shop skvělá volba. Vytváříme uživatelsky příjemné internetové obchody na míru Vašemu zboží. Chcete prodávat pouze registrovaným uživatelům? I to lze zařídit při propojení možností katalogu produktů a eshopu.


Malá ukázka naší práce...