All inclusive, od stisknutí spouště fotoaparátu až po finální náhled v tiskárnách při tisku Vašeho katalogu či polepení Vaší výlohy.
V nabídce máme pouze to co umíme a máme v tom praxi. Novotám se nebráníme, ale je to vždy na dohodě.

Jaké služby Vám nabízíme?

Tištěná reklama

Veškeré tiskoviny, které využíváte pro prezentaci Vaší společnosti jsme schopni Vám navrhnout, případně můžeme zajistit také výrobu. Mezi běžně realizovanou tištěnou reklamu patří letáky, vizitky, brožurky a skládačky, papírové desky na dokumenty a mnoho dalšího.

Katalogy

Tištěné katalogy Vašich produktů – to je kapitola sama pro sebe. Můžeme Vám nabídnout komplexní služby – od vytvoření fotografií Vašich produktů, přes návrh designu katalogu a sazbu, až po předtiskovou přípravu a následnou výrobu. Je možné také vytváření online katalogu, který Vám dodáme v elektronické podobě.

Velkoformátová tištěná reklama

V některých případech letáčky a vizitky nestačí a je potřeba zvolit raději větší formát reklamy. V takovém případě Vám vytvoříme design pro roll-upy, bannery, billboardy i velkoplošné plakáty. Nezapomeňte také na vzhled Vaší provozovny a využijte našich služeb i při návrhu reklamních polepů. U velkoformátové reklamy jsme schopni zajistit také realizaci.

Reklamní a firemní textil

Navrhujeme i realizujeme výrobu firemního či reklamního textilu pro Vaši společnost. Jsme schopni vytvořit Vám model na míru či obrandovat běžně dostupné kousky. Potřebujete pro své zaměstnance trička s logem společnosti? Nebo jste společnost organizující promo akce a potřebujete vytvořit reprezentativní model na míru pro uspokojení požadavků Vašich klientů? Vytváříme vše od návrhů až po dodání.

Promo akce a věrnostní programy

Zabýváme se také návrhy a realizací materiálů pro různé promo akce. Máme tím na mysli nejen různé věrnostní programy, pro které Vám rádi vytvoříme kartičky, bodíky i propagaci, ale také návrhy kostýmů pro Vaše promotérky  či  stánky na předváděcí akce.

Webová reklama

Navrhneme veškeré bannery na Vaše internetové stránky, sociální sítě či pro využití v reklamních kampaní.

Reklamní fotografie

Promo fotografie Vašich produktů, stylizované fotografie, zdokumentování firemních prostor či reportáže z akcí. To vše Vám můžeme zařídit. Pro více informací navštivte stránku Fotoslužby.


Malá ukázka naší práce...