Vše co lze graficky ztvárnit jsme schopni pro Vás vymyslet a zpracovat. Od grafik určených pouze pro zobrazení na webu až po grafiky určené k tisku či do další výroby. Zabýváme se také vytvářením logomanuálů a stavbou kompletní firemní identity a webdesignem.

JAKÉ SLUŽBY VÁM NABÍZÍME?

Grafika pro web

Grafické prvky jsou nepostradatelnou součástí každého webu. Vytváříme pro Vás nejen jednotlivé prvky, z nichž se skládá vizuál Vašeho webu, ale také bannery do sliderů, bočních panelů či pop-up oken.

Bannery a seriály pro sociální sítě

Dokážeme Vám vymyslet originální obrázkový seriál pro Vaši sociální síť i vytvořit jednorázový banner pro upoutávku na aktuální novinku či akci. Vytváříme také sjednocené vizuály pro Vaše firemní profily na sociálních sítí, připravujeme profilové a úvodní fotky či obrázky pro reklamu.

Logomanuály

Od návrhů loga až po kompletní logomanuál s veškerými informacemi o použití loga – to je naše práce. Rádi si s Vámi sedneme nad Vašimi nápady a představami, seznámíme se se zaměřením Vaší firmy a vytvoříme Vám logo na míru.

Návrhy firemních tiskovin

Firemní tiskoviny bývají občas opomíjeny. Přitom i ty jsou důležitou součástí image Vaší firmy. Navrhneme Vám vše od vizitek, přes hlavičkové papíry, až po firemní reklamní předměty či polepy vozidel. Navrhneme Vám také jakékoliv grafické materiály pro Vaši propagační akci (např. pro věrnostní programy).

Návrhy letáků, plakátů

S různými letáky a letáčky se všichni setkáváme každý den. Máte i Vy ten svůj? Jestli ne, rádi Vám jej vymyslíme a případně i zrealizujeme. Rádi vytvoříme nejen leták či plakát pro tisk, ale také jeho variantu pro použití online.

Podklady pro další zpracování

Potřebujete vytvořit grafiku pro Váš projekt? Zvektorizovat špatně dodanou grafiku? Jsme schopni Vám toto zajistit. Připravujeme podklady pro další zpracování v tisku i na plotru. Nebráníme se ničemu.


Malá ukázka naší práce...