S telefonem se dá taky fotit..

…nicméně my jsme zastánci toho, že kvalita není nikdy dost vysoká.

Disponujeme fotografickým ateliérem pro fotografování 2-3 osob a malým ateliérem na drobnou studijní fotografii. Bez Kvalitního DTP by náš ateliér byl zbytečný, nemluvě o silné podpoře ze strany profesionální fototechniky.

Jaké služby Vám nabízíme?

Produktová fotografie

Zabýváme se fotografováním produktů od maličkých až po rozměrné kusy či oděvy. Pro tuto příležitost máme vytvořeno kvalitní zázemí v podobě vlastního ateliéru, který se skládá z ateliéru pro fotografování osob (kapacita 2-3 osoby) a malého ateliéru pro fotografování menších produktů. Mimo klasických produktových fotek s jednobarevným pozadím vhodných pro další zpracování či na eshopy nabízíme také stylizované produktové fotografie. Jedná se o zasazení produktů do zajímavého prostředí (například stylizace do vánočních, zimních či valentýnských motivů). Produktové fotografie lze stylizovat v interiéru i exteriéru.

Promo fotky

Modelky, automobily, rollupy, stánky, prostory Vaší firmy a podobně? Všechny typy promo fotek, které Vás napadnou Vám můžeme zařídit. Zároveň jsme schopni zařídit i nezbytné propriety, jako jsou například firemní oděvy pro modelky či reklamní polepy.

Fotografování svateb a dalších akcí

Nabízíme několikahodinové i celodenní fotografování Vaší svatby či jiné akce. Pracujeme v interiéru i v terénu. Nabízíme také využití přenosného fotokoutku s naší obsluhou.


Malá ukázka naší práce...